Contactgegevens team

 

Wanneer u vragen of opmerkingen heeft, kunt u zich natuurlijk wenden tot het betreffende teamlid. U kunt op school komen, u kunt telefonisch contact opnemen via 0348-551820 en/of u kunt een email sturen. Hieronder vindt u een overzicht van de teamleden en op welk mailadres zij te bereiken zijn.

         
     
 
Erica Gelderblom Groep 1/2 Erica      erica.gelderblom@janbunnikschool.nl
Hettie Voorhout Groep 1/2 Hettie    hettie.voorhout@janbunnikschool.nl     
Helga van Kats Groep 2                  helga.vankats@janbunnikschool.nl
Simone de With Groep 3                  simone.dewith@janbunnikschool.nl
Martine Snoek Groep 4                  martine.snoek@janbunnikschool.nl
Monique Blom Groep 4                  monique.blom@janbunnikschool.nl
Anneloes van Klaren Groep 5                  anneloes.vanklaren@janbunnikschool.nl
Diana Moons  Groep 5                  diana.moons@janbunnikschool.nl
Jenny van Vliet Groep 6                  jenny.vanvliet@janbunnikschool.nl  
Mariska Hogenelst Groep 6                  mariska.hogenelst@janbunnikschool.nl
Monika Opacak Groep 7                  monika.opacak@janbunnikschool.nl
Marleen Terpstra Groep 8                  marleen.terpstra@janbunnikschool.nl
Joelle van Bezooijen                 Groep 8                  joelle.vanbezooijen@janbunnikschool.nl
   
   
Mariska Hensbroek Onderwijsassistent mariska.hensbroek@janbunnikschool.nl
Suleika van den Hoek Administratie          suleika.vandenhoek@janbunnikschool.nl
Ans vd Lijn Teamondersteuner 
   
Anita van Engelen Intern begeleidster  anita.vanengelen@janbunnikschool.nl
   
Jolanda de Bruijn Directie                   directie@janbunnikschool.nl
Suzan Zwart Directie                   directie@janbunnikschool.nl
   

 
 
   
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
     
       
       
Schooltijden
ma, di, do, vrij.
wo.
8.15u - 14.15u
8.15u - 12.15u
De kinderen van groep 1 zijn alle vrijdagen vrij. De kinderen van groep 2 gaan op de vrijdagen alleen de ochtenden (tot 12.15u) naar school.
Activiteiten
<
Augustus
>
Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo